מכשיר סליקת אשראי
מכשיר סליקת אשראי

מכשיר סליקת אשראי בהתאמה ללקוח

אם גם אתם עייפתם מלרדוף אחר מזומן מלקוחותיכם, ניתן לגבות מהם כסף באשראי גם אם אתם עוסקים זוטרים ללא משרד.

קראתם נכון, ניתן לגבות כסף באשראי ללא מכשירי גבייה מסיביים, גדולים ויקרים, ואפילו לא להזדקק לפס גיהוץ. כל מה שאתם צריכים הוא מכשיר סליקת אשראי נייד מטעמנו, טלפון נייד בחיבור לאינטרנט ומנוי בחברות האשראי, שהוא מנוי סליקה. במסגרתו, הכסף יועבר אליכם מחברות האשראי בכל 8 לחוד. מכשיר סליקת אשראי יאפשר לכם לגבות את הכסף ביעילות ובקלות, מבלי שאתם צריכים להיעזר במחשבי גבייה גדולים ומכונות חשבשבת יקרות ובזבזניות.

כיצד מתבצעת הסליקה?

הסליקה יכולה להתבצע מכל מקום בתנאי שיש לכם פלאפון וכן מכשיר סליקת אשראי זמינים בתיק או ביד שלכם. מוציאים את מכשיר הסליקה, ומצמידים אותו לטלפון ולכרטיס האשראי של הקונה. הטלפון קולט את פרטי האשראי דרך מכשיר סליקת אשראי, גובה את הכסף, ומוחק את פרטי האשראי מהמכשיר שלכם, על מנת להשקיט את מצפונכם ומצפונו של הלקוח הסופי שלכם, אשר חושש משימוש בפרטי האשראי שלו ללא רשות, בעתיד.  

כיצד מתחילים לעבוד עם מכשיר סליקת אשראי?

תחילת העבודה כרוכה ברישום לשירות הזה אצלנו, בחברת האשראי. אנו מספקים גם את המכשיר וגם את המנוי ומאפשרים לכם להתחיל לעבוד כמו שצריך עם אשראי כנותני שירותים. מעתה אתם יכולים להיות מורים פרטיים, שיפוצניקים פרטיים, גננים פרטיים, מוסכניקים פרטיים, ועוד, ולא לחשוש מכך שללקוח לא יהיה מזומן. הכסף ייגבה באשראי ויועבר לחשבון שלכם בכל 8 לחודש כמו שעון שווייצרי.

מהם היתרונות של משתמשי מכשיר סליקת אשראי?

התקשרות מהירה מאד עם חברת האשראי, תשובה מידית בנוגע לזמינות הכרטיס של הלקוח, אישור סליקה או דחיית סליקה מיידיים, ניתן לעשות את התהליך כולו ללא חשמל, בהתבסס על סוללות בלבד. סוללות מכשיר סליקת אשראי הנן ארוכות טווח. הפלטפורמה עובדת עם כל סוגי הטלפון להם יש חיבור לאינטרנט. יתרונות אלה מאפשרים גם לעסקים זוטרים לגדול להיות לקוחות אשראי, ולקבל כסף גם בערוץ מסחרי זה, שהוכח מאז ומעולם כערוץ רווחי, שהוא סימן לשגשוגו של בית העסק באשר הוא בית עסק. בואו ליהנות מחווייה עסקית מטריפה!

סליקה בפלאפון דרך בעזרת מכשיר נייד

החידוש המהפכני האחרון מבית ישראכרט הופך את הסליקה לפעולה פשוטה הרבה יותר. מכשיר קטן המתחבר לסמארטפון מאפשר לסלוק כרטיסי אשראי מכל מקום ובכמה רגעים. כל מה שצריך לעשות הוא להכנס לאתר של ישראכרט, להזמין את המכשיר, להתקין את האפליקציה ולעקוב אחר ההוראות. השירות מתאים במיוחד לבעלי עסקים קטנים אשר לא מעוניינים להשקיע במכשירים ניידים מסורתיים ויכולים להסתפק מכשיר סליקת אשראי מסוג זה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*