מסחר אלקטרוני
החנות האינטרנטית שלי

מה צריך להכין לפני שמתחילים מסחר אלקטרוני בינלאומי?

אתרי האינטרנט, וההתפתחות הכללית של עולם האינטרנט, הפכו את המסחר הבינלאומי להרבה יותר פשוט והרבה יותר נוח מאי פעם.

היום, בזכות שיטות מסחר חדשות כמעט כל בעל עסק יכול להתחיל לעסוק בתחום מסחר אלקטרוני בינלאומי בקלות רבה דרך האינטרנט וכך להרחיב את העסק ואת ההכנסות שלו בצורה משמעותית מאוד.
אז מה צריך לעשות בכדי להתחיל עם מסחר שכזה? הנה הדברים החשובים ביותר:

הקמת אתר חנות וירטואלית

הקמה של אתר חנות וירטואלית בכמה שפות שונות יאפשר לכם לבצע מסחר אלקטרוני בצורה הטובה ביותר. כמובן, אם יש לכם כבר אתר פעיל בעברית תוכלו לפנות למתכנת שבנה אותו על מנת שישכפל את האתר ויתרגם את כל התוכן, כך שיהיה לכם הרבה יותר פשוט והרבה יותר זול להתחיל לסחור. אם לא, עליכם להקים אתר חנות אשר יתממשק לשפות שונות ויתאים למדינות שונות כך שכל מי שירצה לרכוש מהחנות שלכם, ולא משנה מאיזה מקום בעולם, יוכל לעשות זאת.
הקמת האתר יכולה לעשות במספר דרכים, הראשונה הינה הקמת אתר מסחר אלקטרוני לבד, אם אתם יודעים או שיש לכם זמן ללמוד כיצד מקימים אתר לבד תוכלו לעשות זאת. אנו עדיין נמליץ התייעץ עם גרפיקאי או מומחה UX שיעזרו לכם להתאים את העיצוב של האר לקהל הלקוחות שלכם. הדרך השניה הינה הקמת אתר דרך אתרים תומכים כמו החנות האינטרנטית שלי אשר תוכלו לבנות אתר מסחר אלקטרוני לעסק שלכם בחסות ישראכרט אשר יפרסמו את האתר שלכם ויתמכו בעסק שלכם, אתר זה מתאים בעיקר לעסקים קטנים במנסים להיכנס לתחום המסחר. הדרך השלישית הינה לתת לבונה אתרים לבנות לכם את האתר אתם תצטרכו להעסיק גרפיקאי ובונה אתרים כדי לבנות אתר מסחר אלקטרוני שיתאים לעסק שלכם.

הכנת העסק למסחר בינלאומי

לפני שאתם מתחילים להציע אפשרות של מסחר אלקטרוני בינלאומי באתר שלכם, עליכם להכין את העסק שלכם לקראת זה. עליכם לתת תמיכה באנגלית לכל הפחות וכמובן, להתקשר עם חברות שילוח על מנת לשלוח את המוצרים שתמכרו דרך האתר.
כמובן, עליכם לקבל מחירון משלוחים מסודר לכל עיר ומדינה על מנת שתזינו את הנתונים באתר שלכם וכך התמחור יוצע ללקוח בעת הרכישה (אלא אם כן אתם מעוניינים לספוג את המשלוח עליכם או לשקלל אותו במחיר המוצר ואז להציע משלוחים חינם דרך האתר).

סליקה במטבעות שונים

עוד דבר שיש להכין באתר לקראת המסחר הבינלאומי הינו סליקה במטבעות שונים. שימו לב כי אתם מאפשרים סליקה, והצעת מחירים, בדולר, יורו ומטבעות שונים, ומבצעים המרת מט"ח נכונה ועדכנית בכל יום על מנת שלא יקרה מצב בו תפסידו כסף בימים של שערים חריגים.
כך תוכלו להתחיל לבצע מסחר אלקטרוני בינלאומי בעסק שלכם ולהגדיל את הרווחים במהירות רבה ובהשקעה שאיננה כל כך גבוהה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*