מסופי אשראי
סליקה

מסופי אשראי וסליקה- מעתה גם אתה יכול לתת שיעורים פרטיים דרך האשראי

מסופי אשראי נודעו מאז ומתמיד כמכשירים כבדים ומסיביים, אשר היה צורך בשטח נרחב בשביל לאחסן אותם.

כיום, בעידן הניידות, אין זה כך, וגם בעל עסק זוטר, ללא משרד משלו, יכול לגבות באשראי על שירותים ומוצרים שהוא מעניק ללקוחותיו. כיצד זה עובד, והיכן החלה מהפיכת האשראי הניידת? המהפיכה החלה זמן קצר לאחר השקת הסמארטפונים. ברובם הם בעלי חיבור לרשת ומבוססי תקשורת אלחוטית כמו שן כחולה. בשל כך, הומצאו מקלטים מיוחדים המתפקדים כמסופי אשראי. מסופי אשראי מסוג זה יכולים להתקשר עם הטלפון שלכם מחד ועם כרטיס הלקוח מאידך, לגבות את הפרטים ואפילו לבצע ניקיון מיידי שלהם למען כך שהלקוח שלכם לא יחשוש שאתם מחזיקים בפרטי האשראי שלו ללא רשות.

כיצד חווים את החוויה כבעלי עסקים?

כל מה שתצטרכו הוא טלפון נייד בחיבור לאינטרנט, ורישום אלינו. אנו נעניק לכם מסופי אשראי, ונקשר אותם עם הטלפון שלכם. נדרש כמובן רישום לחברות האשראי, למען פתיחת חשבון סליקה בהן. התשלום מחברות האשראי בפועל יתבצע לחשבונכם בכל 8 לחודש. השינוי הגדול הוא באופן הסליקה. אם פעם היא התבצעה כגבייה נייחת, מול מסוף כבד בחדר או במשרד, כיום ניתן לגבות אשראי מלקוחות כשאתם והם באוטובוס, ברחוב, בבית הלקוח ובכל מקום אחר בו אין חשבשבת או מחשב אשראי מסיבי, ואפילו לא פסי גיהוץ.

תהליך הסליקה הוא תהליך אשר באמצעותו יכול האדם לסלוק את כרטיס האשראי בדרך נוחה וקלה, וכך לבצע תשלומים וסגירת עסקאות עם כרטיס האשראי וזאת באמצעות מסופי אשראי אשר נמצאים כמעט בכל בית עסק. כיום בתי עסקים רבים מאפשרים ללקוחותיהם לבצע תהליך סליקה ובכך להפוך את הרכישה לנוחה וקלה.

מהן המעלות העיקריות של מסופי אשראי לעסקים שלכם?

בגדול, הם מושכים לקוחות כמו מגנט. לקוחות רבים מעדיפים לשלם את העסקאות שלהם על ידי כרטיס האשראי. אם בעבר, הלקוח היה נמנע מלקחת מורה פרטי לבן שלו, להביא לחצר ביתו מוסכניק פרטי לרכב, להזמין שיפוצניק פרטי או להתנהל עם כל עבודה פרטית אחרת, מחשש להוצאה גבוהה של מזומן, כיום השוק הפרטי פתוח בפני הלקוחות. האחרונים יוכלו להזמין אתכם ללא חשש, כשהם יודעים כי מסופי אשראי יהיו פתרונות הגבייה מהם, ולא הוצאת מזומן רחבת היקף. כל תהליך הסליקה והשימוש במסופי אשראי מאפשר להשתמש עם הכרטיס אשראי בכל עת, כתחליף לכסף מזומן. יתרון נוסף הוא באופן הסליקה עצמו, שנעשה הרבה יותר מהיר דווקא במסגרת מסופי סליקה ניידים. ה- PROCESSOR שלהם הרבה יותר מהיר משל המכשירים הנייחים, מתקשר מהר מהם עם חברות האשראי, ומנפיק אישור או דחיית גבייה במהירות שלא נראתה בעבר, ובכך מתבצעת הרכישה באופן מהיר ללא צורך לעבור תהליך רכשיה ארוך, דבר אשר מקל מאד על הלקוח.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*